Vyvíjíme webové aplikace na míru, které jsou navrženy tak, aby plnily vaše specifické požadavky. Bez ohledu na to, zda potřebujete robustní firemní systém, interaktivní webový portál nebo intuitivní e-commerce platformu. Níže jsou uvedeny některé projekty:

SmartHouse

Aplikace pro řízení chytrého domu.

V dnešní době, kdy technologie a inovace rychle formují naše životy, si můžeme povšimnout, jak chytré domácnosti mění náš pohled na každodenní rutiny. Chytré domácnosti nejsou pouze o pohodlí, ale také o efektivitě, úspoře energie a personalizovaném životním stylu.

Systém se zaměřuje na kontrolu vytápění domu. Ovládá dva nezávislé zdroje tepla a implementuje tzv. prediktivní způsob vytápění. Systém stáhne aktuální předpověď počasí z Meteorologického ústavu ČR a na základě budoucí změny venkovní teploty, ovlivňuje aktuální teplotu vnitřní. Tedy, pokud dojde v odpoledních hodinách k nárustu venkovní teploty, omezí vnitřní teplotu dopoledne.

Dále je možné měnit režimy domu, zimní, letní a úsporné varianty, kdy se odstavují velké spotřebiče.

Většina vstupních parametrů se loguje a je možné tyto hodnoty zobrazit v grafu.

Konskripce

Pro NAČR Národní Archiv Česká republika jsme vytvořili webovou aplikaci, která je určená pro prohlížení digitalizovaných pobytových přihlášek pražského policejního ředitelství (konskripce) 1850-1914

https://digi.nacr.cz/prihlasky3

Milsoft ERP

Dlouhodobě spolupracujeme se společností Milsoft a.s., kde se podílíme na vývoji ERP aplikací v sekci webové komunikace. V rámci této spolupráce vzniklo několik velkých webových aplikací. Např. Komunikační v7Server (ERP), Schvalování (DMS-AMS), aplikace pro obchodní zástupce (CRM).